11:00
Energie
77%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 7269.70

Výdrž
189.557
379.11
Rychlost
388.7575
777.51
Drezura
1073.789
2147.58
Cval
568.117
1136.23
Klus
779.986
1559.97
Skok
634.6415
1269.28
Plemeno: KnabstrupVěk: 31 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 152 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 444 kg
Zbarvení: Black Leopard Narozena dne: 24.08.2025
Odchoval: NatkaaBarchaa Výdělky: 17 461 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0001
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0002
Drezura 0489695
Genetický potenciál Celkem: 7669.00
Výdrž700.94  Cval1139.60
Rychlost876.57  Klus1533.80
Drezura1927.99  Skok1490.09
BLUP:
95.52
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Knabstrup
100.0%

Znamenitost

Výdrž
700.94
700.94
Rychlost
876.57
876.57
Drezura
1927.99
1927.99
1927.99
Cval
1139.61
1139.61
Klus
1533.8
1533.8
Skok
1490.09
1490.09
Tento kůň má 710 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +19, rychlost: +19, drezura: +19, cval: +19, klus: +19, skok: +19

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

sceauapocalypsePečeť apokalypsy

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Až do:
11. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo