Jezdecký kůň American paint horse Černý ryzák Tobiano
10:00
Energie
69%
Zdraví
100%
Morálka
81%

Dovednosti

Celkem: 2835.58

Výdrž
139.999
280.00
Rychlost
739.1715
1478.34
Drezura
357.1235
714.25
Cval
107.4255
214.85
Klus
23.909
47.82
Skok
50.1605
100.32
Plemeno: American paint horseVěk: 7 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 160 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 476 kg
Zbarvení: Černý ryzák Tobiano Narozen dne: 22.09.2025
Odchoval: Carnegie Výdělky: 801 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0010
Reining 0011
Western pleasure 0002
Genetický potenciál Celkem: 12241.35
Výdrž2068.60  Cval2312.05
Rychlost3234.46  Klus671.24
Drezura2551.64  Skok1403.36
BLUP:
-33.33
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2068.6
2068.6
2068.6
Rychlost
3234.46
3234.46
3234.46
3234.46
Drezura
2551.64
2551.64
2551.64
Cval
2312.05
2312.05
2312.05
Klus
671.241
671.241
Skok
1403.36
1403.36
Tento kůň má 1168 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +8, cval: +8, klus: +8, skok: +8

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern2x2** westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bridewestern2x2** westernová uzdečka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
13. listopad 2026
Box:
box 1* sláma
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo