Jezdecký kůň Marwari Vraník
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 14166.81

Výdrž
1751.119
3502.24
Rychlost
1485.309
2970.62
Drezura
704.6495
1409.30
Cval
2178.7745
4357.55
Klus
389.15
778.30
Skok
574.403
1148.81
Plemeno: MarwariVěk: 12 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 157 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 474 kg
Zbarvení: Vraník Narozena dne: 07.01.2026
Odchoval: Thuringwethil Výdělky: 2 948 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 08129
Cutting 0000
Trail 0664
Reining 0600
Western pleasure 0163
Genetický potenciál Celkem: 14410.54
Výdrž2885.74  Cval3595.31
Rychlost2444.17  Klus1292.88
Drezura2311.36  Skok1881.08
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: Kůň zmizel
Matka: Automatický nákup Starlight Valley
Marwari
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2885.74
2885.74
2885.74
Rychlost
2444.17
2444.17
2444.17
Drezura
2311.36
2311.36
2311.36
Cval
3595.31
3595.31
3595.31
3595.31
Klus
1292.88
1292.88
Skok
1881.08
1881.08
1881.08
Tento kůň má 1385 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Hel dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo