Imperante.Sorte

Odsloužené dny : 5187 dnů
Pořadí : 1940.
Rezerva : 26 899 332 equus
Historie majitelů

Narval Piñaty

compagnonpinatanarwhal
15:30
Energie
32%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 10342.52

Výdrž
1334.4405
2668.88
Rychlost
873.8595
1747.72
Drezura
1040.44
2080.88
Cval
618.2705
1236.54
Klus
822.7395
1645.48
Skok
481.509
963.02
Plemeno: Mangalarga MarchadorVěk: 14 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 157 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 422 kg
Zbarvení: Myšák Narozena dne: 04.10.2025
Odchoval: Imperante.Sorte Výdělky: 3 425 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0456
Závod v klusu 0342
Překážkový dostih 0251
Parkurové skákání 0347
Drezura 0985
Genetický potenciál Celkem: 7787.00
Výdrž1868.88  Cval934.44
Rychlost1323.79  Klus1245.92
Drezura1557.40  Skok856.57
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1868.88
1868.88
1868.88
Rychlost
1323.79
1323.79
Drezura
1557.4
1557.4
Cval
934.44
934.44
Klus
1245.92
1245.92
Skok
856.57
856.57
Tento kůň má 721 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

výdrž: +12

sceauapocalypsePečeť apokalypsy

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

sceauapocalypseBellum

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapis3xtriomphalDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xtriomphal3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xtriomphal3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

packtriomphalVítězný balíček

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +8, cval: +8, klus: +8, skok: +8

heracleshorseshoescrossHeraklova podkova Překážkový dostih

výdrž: +14, drezura: +10, skok: +6

compagnonpinatanarwhalNarval Piñaty

rychlost: +10


Jezdecké centrum

HOLKA UVIDIS dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo