bibabu

Odsloužené dny : 1379 dnů
Pořadí : 5108.
Rezerva : 11 193 427 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Tennesseeský mimochodník Ryzák
16:30
Energie
55%
Zdraví
100%
Morálka
93%

Dovednosti

Celkem: 27239.71

Výdrž
2934.6535
5869.31
Rychlost
1651.3895
3302.78
Drezura
2661.419
5322.84
Cval
1287.6305
2575.26
Klus
3591.5285
7183.06
Skok
1493.235
2986.47
Plemeno: Tennesseeský mimochodníkVěk: 10 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 155 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 458 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 05.10.2025
Odchoval: ivi.lahva Výdělky: 4 737 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0143
Závod v klusu 0233
Překážkový dostih 01416
Parkurové skákání 0122
Drezura 0843
Genetický potenciál Celkem: 21512.02
Výdrž4637.27  Cval2030.41
Rychlost2606.23  Klus5677.10
Drezura4205.12  Skok2355.88
BLUP:
80.96
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4637.27
4637.27
4637.27
4637.27
4637.27
Rychlost
2606.24
2606.24
2606.24
Drezura
4205.12
4205.12
4205.12
4205.12
Cval
2030.41
2030.41
2030.41
Klus
5677.1
5677.1
5677.1
5677.1
5677.1
Skok
2355.88
2355.88
2355.88
Tento kůň má 2094 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

drezura: +9, cval: +7, klus: +8

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

klus: +12

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Train dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo