Maja2

Odsloužené dny : 4405 dnů
Pořadí : 301.
Rezerva : 3 483 610 equus
Historie majitelů

Havran

compagnonraven
16:15
Energie
53%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 27328.61

Výdrž
1809.942
3619.88
Rychlost
1536.586
3073.17
Drezura
3867.953
7735.91
Cval
561.5725
1123.14
Klus
3065.9325
6131.86
Skok
2822.3175
5644.64
Plemeno: NokotaVěk: 18 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 149 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 456 kg
Zbarvení: Hnědý bělouš Narozena dne: 21.10.2025
Odchoval: Sandrinka Výdělky: 43 222 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0212
Cutting 0122
Trail 018209
Reining 0510
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 20878.63
Výdrž2768.53  Cval1254.01
Rychlost2349.23  Klus4677.80
Drezura5507.68  Skok4321.37
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: musique Poutník Holátko od Ritty
Matka: 20 Kyubika
Nokota
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2768.53
2768.53
2768.53
Rychlost
2349.24
2349.24
2349.24
Drezura
5507.68
5507.68
5507.68
5507.68
5507.68
Cval
1254.01
1254.01
Klus
4677.8
4677.8
4677.8
4677.8
4677.8
Skok
4321.37
4321.37
4321.37
4321.37
Tento kůň má 2030 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

drezura: +9, klus: +8, skok: +7

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

compagnonravenHavran

klus: +14


Jezdecké centrum

Nikita Havran dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Ohřebení

chevalOd: 4 měsíce
maleOtec: Kristián

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo