marikova4

Odsloužené dny : 5328 dnů
Pořadí : 388.
Rezerva : 13 437 293 equus
Historie majitelů

Medvěd

compagnonours
11:15
Energie
83%
Zdraví
77%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 27672.94

Výdrž
2902.9155
5805.83
Rychlost
2607.65
5215.30
Drezura
3928.9445
7857.89
Cval
1578.0865
3156.17
Klus
2330.543
4661.09
Skok
488.331
976.66
Plemeno: Fríský kůňVěk: 26 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 164 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 465 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 30.10.2025
Odchoval: marikova4 Výdělky: 43 144 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0111
Trail 0001
Reining 0451
Western pleasure 0000
droite
Genetický potenciál Celkem: 21064.20
Výdrž4403.56  Cval2409.42
Rychlost3978.89  Klus3556.47
Drezura5566.26  Skok1149.58
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4403.56
4403.56
4403.56
4403.56
Rychlost
3978.89
3978.89
3978.89
3978.89
Drezura
5566.26
5566.26
5566.26
5566.26
5566.26
Cval
2409.43
2409.43
2409.43
Klus
3556.47
3556.47
3556.47
3556.47
Skok
1149.59
1149.59
Tento kůň má 2048 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +17, rychlost: +17, drezura: +17, cval: +17, klus: +17, skok: +17

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

bridewesternposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

sellewesternposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnonoursMedvěd

drezura: +9

cramponsOzuby

drezura: +12

tapiswesternposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

chapeaumagiqueKouzelný klobouk

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

heracleshorseshoesdressageHeraklova podkova Drezura

drezura: +17, cval: +5, klus: +8


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
3. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo