Jules123

Odsloužené dny : 261 dnů
Pořadí : 9151.
Rezerva : 247 010 equus
Historie majitelů

Ōkami

compagnonokami
17:30
Energie
39%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 6096.04

Výdrž
381.478
762.96
Rychlost
644.2975
1288.60
Drezura
712.24
1424.48
Cval
581.9685
1163.94
Klus
167.0605
334.12
Skok
560.976
1121.95
Plemeno: Shetlandský ponyVěk: 37 let 2 měsíce
Druh: PoníkVýška: 90 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 276 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 30.10.2025
Odchoval: Jules123 Výdělky: 9 341 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0477
Závod v klusu 0218
Překážkový dostih 09144
Parkurové skákání 081713
Drezura 01094
Genetický potenciál Celkem: 7894.00
Výdrž902.28  Cval1335.66
Rychlost1491.97  Klus433.38
Drezura1648.27  Skok2082.44
BLUP:
80.85
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Shetlandský pony
100.0%

Znamenitost

Výdrž
902.28
902.28
Rychlost
1491.97
1491.97
Drezura
1648.27
1648.27
1648.27
Cval
1335.66
1335.66
Klus
433.38
433.38
Skok
2082.44
2082.44
2082.44
Tento kůň má 733 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique1x1* klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

brideclassique1x1* klasická uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

rychlost: +12

tapisclassique2xrose2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xnoirrose2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xrose2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

pommeorZlaté jablko

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5

compagnonokamiŌkami

skok: +3


Jezdecké centrum

-Princezna- dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 12
arbreRodokmen
chevalPotomstvo