Pegaska

Odsloužené dny : 1194 dnů
Pořadí : 15.
Rezerva : 86 757 650 equus
Historie majitelů
11:00
Energie
61%
Zdraví
14%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 21646.53

Výdrž
503.747
1007.49
Rychlost
358.2855
716.57
Drezura
3546.3095
7092.62
Cval
1147.475
2294.95
Klus
2527.5215
5055.04
Skok
2739.9255
5479.85
Plemeno: KnabstrupVěk: 11 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 185 kg
Zbarvení: Black Leopard Narozena dne: 06.11.2025
Odchoval: Pegaska Výdělky: 1 352 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 02000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 23751.37
Výdrž2171.42  Cval3528.75
Rychlost2714.50  Klus4750.22
Drezura5971.91  Skok4614.56
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2171.42
2171.42
2171.42
Rychlost
2714.5
2714.5
2714.5
Drezura
5971.91
5971.91
5971.91
5971.91
5971.91
Cval
3528.75
3528.75
3528.75
3528.75
Klus
4750.23
4750.23
4750.23
4750.23
4750.23
Skok
4614.56
4614.56
4614.56
4614.56
4614.56
Tento kůň má 2319 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +30, rychlost: +30, drezura: +30, cval: +30, klus: +30, skok: +30

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
30. listopad 2026
Box:
box 1*

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

11 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Další připouštění: 11 let 10 měsíců
reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo