Pegaska

Odsloužené dny : 1193 dnů
Pořadí : 15.
Rezerva : 174 342 709 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Sorrel Leopard
15:45
Energie
65%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 27638.59

Výdrž
1136.071
2272.14
Rychlost
1356.089
2712.18
Drezura
3687.7765
7375.55
Cval
1989.293
3978.59
Klus
2865.973
5731.95
Skok
2784.0915
5568.18
Plemeno: KnabstrupVěk: 15 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 491 kg
Zbarvení: Sorrel Leopard Narozen dne: 13.11.2025
Odchoval: TheRoyall Výdělky: 1 235 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 01000
Reining 01000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 23795.95
Výdrž2175.52  Cval3535.39
Rychlost2719.59  Klus4759.17
Drezura5983.08  Skok4623.20
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2175.52
2175.52
2175.52
Rychlost
2719.59
2719.59
2719.59
Drezura
5983.08
5983.08
5983.08
5983.08
5983.08
Cval
3535.39
3535.39
3535.39
3535.39
Klus
4759.17
4759.17
4759.17
4759.17
4759.17
Skok
4623.2
4623.2
4623.2
4623.2
4623.2
Tento kůň má 2322 hvězd znamenitosti.

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

48 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

48 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo