JustMaaya

Odsloužené dny : 139 dnů
Pořadí : 3597.
Rezerva : 119 381 equus
Historie majitelů

Veverka

compagnonecureuil
18:30
Energie
26%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 9538.88

Výdrž
1438.0085
2876.02
Rychlost
1097.772
2195.54
Drezura
1179.125
2358.25
Cval
369.484
738.97
Klus
346.41
692.82
Skok
338.6395
677.28
Plemeno: Mangalarga MarchadorVěk: 3 roky 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 150 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 434 kg
Zbarvení: Smíšený bělouš Tobiano Narozen dne: 22.11.2025
Odchoval: JustMaaya

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 20429.89
Výdrž4911.02  Cval2450.81
Rychlost3471.45  Klus3274.96
Drezura4078.24  Skok2243.41
BLUP:
-59.86
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4911.02
4911.02
4911.02
4911.02
4911.02
Rychlost
3471.45
3471.45
3471.45
3471.45
Drezura
4078.24
4078.24
4078.24
4078.24
Cval
2450.81
2450.81
2450.81
Klus
3274.96
3274.96
3274.96
3274.96
Skok
2243.41
2243.41
2243.41
Tento kůň má 1987 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

compagnonecureuilVeverka

drezura: +2

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

M i k e dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo