LadyTano

Odsloužené dny : 967 dnů
Pořadí : 38.
Rezerva : 61 093 308 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Bay Leopard
08:00
Energie
94%
Zdraví
31%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 22845.35

Výdrž
416.51
833.02
Rychlost
526.3005
1052.60
Drezura
3591.664
7183.33
Cval
1267.867
2535.73
Klus
2853.215
5706.43
Skok
2767.119
5534.24
Plemeno: KnabstrupVěk: 29 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 163 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 470 kg
Zbarvení: Bay Leopard Narozena dne: 27.11.2025
Odchoval: LadyTano Výdělky: 1 240 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 02000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 23890.20
Výdrž2184.13  Cval3549.45
Rychlost2730.35  Klus4777.97
Drezura6006.67  Skok4641.63
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: 5 Bylo nás pět
Matka: 5 Bylo nás pět
Knabstrup
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2184.13
2184.13
2184.13
Rychlost
2730.35
2730.35
2730.35
Drezura
6006.67
6006.67
6006.67
6006.67
6006.67
Cval
3549.45
3549.45
3549.45
3549.45
Klus
4777.97
4777.97
4777.97
4777.97
4777.97
Skok
4641.63
4641.63
4641.63
4641.63
4641.63
Tento kůň má 2332 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

6 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

6 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 11
arbreRodokmen
chevalPotomstvo