koutna120

Odsloužené dny : 3315 dnů
Pořadí : 38.
Rezerva : 74 072 439 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Sorrel Spotted Blanket
09:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 22059.55

Výdrž
442.983
885.97
Rychlost
553.758
1107.52
Drezura
3626.4965
7252.99
Cval
719.882
1439.76
Klus
2884.7675
5769.53
Skok
2801.8875
5603.77
Plemeno: KnabstrupVěk: 15 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 164 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 470 kg
Zbarvení: Sorrel Spotted Blanket Narozena dne: 05.12.2025
Odchoval: lajla153426

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 02000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 23939.82
Výdrž2188.65  Cval3556.73
Rychlost2735.96  Klus4787.99
Drezura6019.28  Skok4651.21
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: 16 Bylo nás pět
Matka: 15 Bylo nás pět
Knabstrup
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2188.65
2188.65
2188.65
Rychlost
2735.96
2735.96
2735.96
Drezura
6019.28
6019.28
6019.28
6019.28
6019.28
Cval
3556.73
3556.73
3556.73
3556.73
Klus
4787.99
4787.99
4787.99
4787.99
4787.99
Skok
4651.21
4651.21
4651.21
4651.21
4651.21
Tento kůň má 2336 hvězd znamenitosti.

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

17 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

17 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo