Jezdecký kůň Marwari Ryzák
19:00
Energie
24%
Zdraví
100%
Morálka
98%

Dovednosti

Celkem: 10445.79

Výdrž
1467.208
2934.42
Rychlost
1247.387
2494.77
Drezura
359.078
718.16
Cval
1824.5
3649.00
Klus
129.942
259.88
Skok
194.7805
389.56
Plemeno: MarwariVěk: 10 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 160 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 470 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 27.01.2026
Odchoval: Thuringwethil Výdělky: 1 692 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 020815
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0001
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 14545.18
Výdrž2912.75  Cval3627.34
Rychlost2473.86  Klus1303.97
Drezura2329.46  Skok1897.80
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2912.75
2912.75
2912.75
Rychlost
2473.86
2473.86
2473.86
Drezura
2329.46
2329.46
2329.46
Cval
3627.34
3627.34
3627.34
3627.34
Klus
1303.97
1303.97
Skok
1897.8
1897.8
1897.8
Tento kůň má 1397 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Hræsvelgr dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo