Jezdecký kůň Marwari Plavák
19:00
Energie
24%
Zdraví
100%
Morálka
99%

Dovednosti

Celkem: 13755.61

Výdrž
1782.42
3564.84
Rychlost
1521.6505
3043.30
Drezura
641.385
1282.77
Cval
2214.9585
4429.92
Klus
323.8985
647.80
Skok
393.493
786.99
Plemeno: MarwariVěk: 11 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 160 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 483 kg
Zbarvení: Plavák Narozena dne: 27.01.2026
Odchoval: Thuringwethil Výdělky: 1 600 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 01297
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0310
Western pleasure 0501
Genetický potenciál Celkem: 14659.25
Výdrž2936.95  Cval3654.14
Rychlost2498.05  Klus1312.64
Drezura2344.65  Skok1912.82
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2936.95
2936.95
2936.95
Rychlost
2498.05
2498.05
2498.05
Drezura
2344.65
2344.65
2344.65
Cval
3654.14
3654.14
3654.14
3654.14
Klus
1312.64
1312.64
Skok
1912.82
1912.82
1912.82
Tento kůň má 1409 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Ráðgríðr dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo