Waya

Odsloužené dny : 56 dnů
Pořadí : 3100.
Rezerva : 7 089 687 equus
Historie majitelů

Eurydika Piñaty

compagnonpinataeurydice

Stužky

20:30
Energie
10%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 29757.44

Výdrž
4194.764
8389.53
Rychlost
2462.169
4924.34
Drezura
3067.5535
6135.11
Cval
1061.239
2122.48
Klus
1461.257
2922.51
Skok
2631.7385
5263.48
Plemeno: Shagya – arabVěk: 21 let
Druh: Jezdecký pegasVýška: 160 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 472 kg
Zbarvení: Ryzák Narozen dne: 12.01.2026
Odchoval: veronika77 Výdělky: 16 293 Equus
Genetický potenciál Celkem: 22677.75
Výdrž5955.97  Cval1945.79
Rychlost3759.59  Klus2332.31
Drezura4665.06  Skok4019.03
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5955.97
5955.97
5955.97
5955.97
5955.97
Rychlost
3759.59
3759.59
3759.59
3759.59
Drezura
4665.06
4665.06
4665.06
4665.06
4665.06
Cval
1945.79
1945.79
1945.79
Klus
2332.31
2332.31
2332.31
Skok
4019.03
4019.03
4019.03
4019.03
Tento kůň má 2210 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +38, rychlost: +38, drezura: +38, cval: +38, klus: +38, skok: +38

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

výdrž: +12

tapisclassique2xrouge2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xrougeblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xrouge2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

compagnonpinataeurydiceEurydika Piñaty

výdrž: +8


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
16. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 9
arbreRodokmen
chevalPotomstvo