Poník Velšský kůň Hnědák
08:00
Energie
76%
Zdraví
73%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 31804.30

Výdrž
2682.591
5365.18
Rychlost
3327.7435
6655.49
Drezura
2997.593
5995.19
Cval
4507.3805
9014.76
Klus
568.8715
1137.74
Skok
1817.9725
3635.95
Plemeno: Velšský kůňVěk: 19 let 2 měsíce
Druh: PoníkVýška: 133 cm
Pohlaví: valachVáha: 266 kg
Zbarvení: Hnědák Narozen dne: 14.01.2026
Odchoval: Densi4 Výdělky: 8 547 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0233
Cutting 01352
Trail 0013
Reining 0678
Western pleasure 0100
Genetický potenciál Celkem: 24166.09
Výdrž4082.71  Cval6388.69
Rychlost5047.06  Klus1317.99
Drezura4565.09  Skok2764.55
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4082.71
4082.71
4082.71
4082.71
Rychlost
5047.06
5047.06
5047.06
5047.06
5047.06
Drezura
4565.09
4565.09
4565.09
4565.09
Cval
6388.69
6388.69
6388.69
6388.69
6388.69
6388.69
Klus
1317.99
1317.99
Skok
2764.55
2764.55
2764.55
Tento kůň má 2359 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +18, rychlost: +18, drezura: +18, cval: +18, klus: +18, skok: +18

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande2xrouge2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

tapiswestern3xpinataDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xpinata3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

heracleshorseshoesreiningHeraklova podkova Reining

výdrž: +6, drezura: +10, cval: +14


Jezdecké centrum

Až do:
26. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

REINING (středa) je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
REINING (středa) je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo