Noir05

Odsloužené dny : 534 dnů
Pořadí : 419.
Rezerva : 16 860 420 equus
Historie majitelů

Tygr cat-sith

compagnoncatsidhe7
23:00
Energie
34%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 27483.78

Výdrž
2334.9785
4669.96
Rychlost
3695.451
7390.90
Drezura
2888.343
5776.69
Cval
2604.797
5209.59
Klus
715.061
1430.12
Skok
1503.261
3006.52
Plemeno: American paint horseVěk: 8 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 160 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 476 kg
Zbarvení: Černý ryzák Overo Narozen dne: 08.02.2026
Odchoval: Noir05 Výdělky: 4 061 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 013218
Cutting 0222
Trail 0120
Reining 0410
Western pleasure 0030
Genetický potenciál Celkem: 21023.94
Výdrž3554.54  Cval3966.13
Rychlost5562.61  Klus1147.23
Drezura4391.55  Skok2401.88
BLUP:
80.57
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3554.54
3554.54
3554.54
3554.54
Rychlost
5562.61
5562.61
5562.61
5562.61
5562.61
Drezura
4391.55
4391.55
4391.55
4391.55
Cval
3966.13
3966.13
3966.13
3966.13
Klus
1147.23
1147.23
Skok
2401.88
2401.88
2401.88
Tento kůň má 2046 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +19, rychlost: +19, drezura: +19, cval: +19, klus: +19, skok: +19

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

rychlost: +12

tapiswestern2xvert2** Deka pod westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xvertbleu2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xvert2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

compagnoncatsidhe7Tygr cat-sith

rychlost: +13

heracleshorseshoesbarrelHeraklova podkova Barrel racing

výdrž: +12, rychlost: +12, cval: +6


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
16. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo