Jana

Odsloužené dny : 973 dnů
Pořadí : 750.
Rezerva : 48 998 380 equus
Historie majitelů
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 14388.25

Výdrž
1393.533
2787.07
Rychlost
1401.3385
2802.68
Drezura
1251.2365
2502.47
Cval
1088.9525
2177.91
Klus
748.6425
1497.29
Skok
1310.421
2620.84
Plemeno: PercheronVěk: 10 let 4 měsíce
Druh: Tažný pegasVýška: 166 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 758 kg
Zbarvení: Bělouš Narozen dne: 16.01.2026
Odchoval: Jana Výdělky: 2 356 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0024
Závod v klusu 0324
Překážkový dostih 01238
Parkurové skákání 0204
Drezura 0433
Genetický potenciál Celkem: 13617.78
Výdrž2919.98  Cval1741.68
Rychlost3124.84  Klus1365.83
Drezura1948.70  Skok2516.75
BLUP:
65.73
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2919.98
2919.98
2919.98
Rychlost
3124.84
3124.84
3124.84
3124.84
Drezura
1948.7
1948.7
1948.7
Cval
1741.68
1741.68
1741.68
Klus
1365.83
1365.83
Skok
2516.75
2516.75
2516.75
Tento kůň má 1304 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

heracleshorseshoesbarrelHeraklova podkova Barrel racing

výdrž: +12, rychlost: +12, cval: +6


Jezdecké centrum

Ze slz dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1 / 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo