Wicked Wench

Odsloužené dny : 2298 dnů
Pořadí : 553.
Rezerva : 23 869 350 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Black Leopard
19:00
Energie
22%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 21714.97

Výdrž
608.6855
1217.37
Rychlost
760.1425
1520.29
Drezura
3306.933
6613.87
Cval
986.1725
1972.35
Klus
2637.591
5275.18
Skok
2557.9625
5115.93
Plemeno: KnabstrupVěk: 10 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 494 kg
Zbarvení: Black Leopard Narozen dne: 27.01.2026
Odchoval: Wicked Wench Výdělky: 1 282 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0020
Cutting 02100
Trail 07136
Reining 0010
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 21770.48
Výdrž1989.07  Cval3232.86
Rychlost2488.11  Klus4360.54
Drezura5469.64  Skok4230.26
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1989.07
1989.07
1989.07
Rychlost
2488.11
2488.11
2488.11
Drezura
5469.64
5469.64
5469.64
5469.64
5469.64
Cval
3232.86
3232.86
3232.86
3232.86
Klus
4360.54
4360.54
4360.54
4360.54
Skok
4230.26
4230.26
4230.26
4230.26
Tento kůň má 2120 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

falabellaFalabella

výdrž: +8, rychlost: +9, cval: +7

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

H58 21770,48 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

H58 21770,48 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo