evkabarankova

Odsloužené dny : 3351 dnů
Pořadí : 503.
Rezerva : 8 642 009 equus
Historie majitelů
Poník Shetlandský pony Plavák
11:00
Energie
73%
Zdraví
97%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 23402.08

Výdrž
830.1585
1660.32
Rychlost
2726.3685
5452.74
Drezura
3022.7105
6045.42
Cval
1032.492
2064.98
Klus
265.1175
530.24
Skok
3824.194
7648.39
Plemeno: Shetlandský ponyVěk: 25 let
Druh: PoníkVýška: 106 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 307 kg
Zbarvení: Plavák Narozena dne: 19.02.2026
Odchoval: evkabarankova Výdělky: 1 198 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 01700
Trail 0000
Reining 0422
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 23916.11
Výdrž2735.94  Cval4040.84
Rychlost4517.34  Klus1305.19
Drezura4994.59  Skok6322.21
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2735.94
2735.94
2735.94
Rychlost
4517.34
4517.34
4517.34
4517.34
Drezura
4994.59
4994.59
4994.59
4994.59
4994.59
Cval
4040.84
4040.84
4040.84
4040.84
Klus
1305.19
1305.19
Skok
6322.21
6322.21
6322.21
6322.21
6322.21
6322.21
Tento kůň má 2335 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +29, rychlost: +29, drezura: +29, cval: +29, klus: +29, skok: +29

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern2xrouge2** Deka pod westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xrougevert2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xrouge2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Až do:
16. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

K 23916.11 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo