00kiara17

Odsloužené dny : 274 dnů
Pořadí : 3338.
Rezerva : 22 280 equus
Historie majitelů
Poník Shetlandský pony Černý ryzák
09:30
Energie
87%
Zdraví
88%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 3356.49

Výdrž
233.941
467.88
Rychlost
213.0855
426.17
Drezura
932.855
1865.71
Cval
206.895
413.79
Klus
37.7295
75.46
Skok
53.7415
107.48
Plemeno: Shetlandský ponyVěk: 7 let 8 měsíců
Druh: PoníkVýška: 103 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 379 kg
Zbarvení: Černý ryzák Narozena dne: 24.02.2026
Odchoval: 00kiara17 Výdělky: 3 225 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0111
Trail 0000
Reining 0421
Western pleasure 0011
Genetický potenciál Celkem: 11768.77
Výdrž1344.60  Cval1990.73
Rychlost2222.67  Klus643.38
Drezura2457.59  Skok3109.78
BLUP:
-18.79
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1344.6
1344.6
Rychlost
2222.68
2222.68
2222.68
Drezura
2457.59
2457.59
2457.59
Cval
1990.73
1990.73
1990.73
Klus
643.385
643.385
Skok
3109.78
3109.78
3109.78
3109.78
Tento kůň má 1120 hvězd znamenitosti.

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

heracleshorseshoestrailclassHeraklova podkova Trail

drezura: +14, klus: +10, skok: +6


Jezdecké centrum

Junahuta2 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo