Jezdecký kůň Tennesseeský mimochodník Palomino
08:00
Energie
76%
Zdraví
8%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 3822.82

Výdrž
351.127
702.25
Rychlost
224.624
449.25
Drezura
550.0705
1100.14
Cval
150.623
301.25
Klus
435.579
871.16
Skok
199.384
398.77
Plemeno: Tennesseeský mimochodníkVěk: 11 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 160 cm
Pohlaví: valachVáha: 382 kg
Zbarvení: Palomino Narozen dne: 20.03.2026
Odchoval: Summer Vibe Výdělky: 859 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0010
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 00312
Drezura 0100
Genetický potenciál Celkem: 8149.00
Výdrž1757.74  Cval773.34
Rychlost984.40  Klus2148.89
Drezura1593.94  Skok890.69
BLUP:
23.81
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Tennesseeský mimochodník
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1757.74
1757.74
1757.74
Rychlost
984.4
984.4
Drezura
1593.94
1593.94
1593.94
Cval
773.34
773.34
Klus
2148.89
2148.89
2148.89
Skok
890.69
890.69
Tento kůň má 758 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6


Jezdecké centrum

Šampion dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Šampion je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo