Dbleki

Odsloužené dny : 225 dnů
Pořadí : 449.
Rezerva : 220 419 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Finský kůň Ryzák
11:00
Energie
77%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 3957.18

Výdrž
489.4395
978.88
Rychlost
203.6845
407.37
Drezura
455.704
911.41
Cval
298.5305
597.06
Klus
412.344
824.69
Skok
118.885
237.77
Plemeno: Finský kůňVěk: 5 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 170 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 473 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 23.03.2026
Odchoval: Dbleki Výdělky: 636 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0110
Western pleasure 0005
Genetický potenciál Celkem: 19528.93
Výdrž3121.42  Cval3031.93
Rychlost3323.81  Klus3506.09
Drezura3413.92  Skok3131.76
BLUP:
-57.19
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3121.42
3121.42
3121.42
3121.42
Rychlost
3323.81
3323.81
3323.81
3323.81
Drezura
3413.92
3413.92
3413.92
3413.92
Cval
3031.93
3031.93
3031.93
Klus
3506.09
3506.09
3506.09
3506.09
Skok
3131.76
3131.76
3131.76
3131.76
Tento kůň má 1897 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
2. listopad 2026
Box:
box 1* napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

DOHOZ je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo