Sychravo

Odsloužené dny : 224 dnů
Pořadí : 1627.
Rezerva : 669 511 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Misaki Vraník
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 5734.77

Výdrž
988.5025
1977.01
Rychlost
662.588
1325.18
Drezura
26.445
52.89
Cval
1143.7075
2287.41
Klus
21.1245
42.25
Skok
25.0175
50.03
Plemeno: MisakiVěk: 7 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 135 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 418 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 04.04.2026
Odchoval: kačírek Výdělky: 837 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 02012
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 11990.12
Výdrž2398.35  Cval2757.77
Rychlost2153.79  Klus1801.28
Drezura1201.28  Skok1677.65
BLUP:
45.12
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2398.35
2398.35
2398.35
Rychlost
2153.79
2153.79
2153.79
Drezura
1201.28
1201.28
Cval
2757.77
2757.77
2757.77
Klus
1801.28
1801.28
1801.28
Skok
1677.65
1677.65
1677.65
Tento kůň má 1142 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

h 11990.12 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo