Nyxen

Odsloužené dny : 448 dnů
Pořadí : 84.
Rezerva : 18 225 027 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň American paint horse Tmavý hnědák Tobiano
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 15912.75

Výdrž
1346.052
2692.10
Rychlost
2098.2725
4196.55
Drezura
1659.3985
3318.80
Cval
1504.102
3008.20
Klus
437.428
874.86
Skok
911.1235
1822.25
Plemeno: American paint horseVěk: 13 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 157 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 433 kg
Zbarvení: Tmavý hnědák Tobiano Narozen dne: 04.04.2026
Odchoval: peacelovka Výdělky: 3 737 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0233
Cutting 0343
Trail 0574
Reining 0250
Western pleasure 0946
Genetický potenciál Celkem: 13156.23
Výdrž2226.23  Cval2488.39
Rychlost3472.77  Klus719.15
Drezura2744.83  Skok1504.85
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2226.24
2226.24
2226.24
Rychlost
3472.77
3472.77
3472.77
3472.77
Drezura
2744.83
2744.83
2744.83
Cval
2488.39
2488.39
2488.39
Klus
719.154
719.154
Skok
1504.85
1504.85
Tento kůň má 1258 hvězd znamenitosti.

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Automatický nákup dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo