sizzlergray

Odsloužené dny : 41 dnů
Pořadí : 11928.
Rezerva : 104 601 equus
Historie majitelů

Králík

compagnonlapin
normal
21:30
Energie
31%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 7790.07

Výdrž
632.6255
1265.25
Rychlost
355.7695
711.54
Drezura
701.7735
1403.55
Cval
1080.336
2160.67
Klus
287.7895
575.58
Skok
836.7405
1673.48
Plemeno: Trakénský kůňVěk: 15 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 162 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 463 kg
Zbarvení: Vraník Narozena dne: 19.04.2026
Odchoval: sizzlergray Výdělky: 4 447 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0012
Závod v klusu 0331
Překážkový dostih 0121913
Parkurové skákání 0347
Drezura 0262
Genetický potenciál Celkem: 8293.00
Výdrž1540.01  Cval2132.96
Rychlost853.35  Klus710.71
Drezura1398.20  Skok1657.77
BLUP:
95.12
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Trakénský kůň
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1540.01
1540.01
Rychlost
853.35
853.35
Drezura
1398.2
1398.2
Cval
2132.96
2132.96
2132.96
Klus
710.71
710.71
Skok
1657.77
1657.77
1657.77
Tento kůň má 773 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

5thelementwaterPrvek Voda

výdrž: +14, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

compagnonlapinKrálík

drezura: +3

cramponsOzuby

skok: +12

tapisclassique3xpinataDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xpinata3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xpinata3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3


Jezdecké centrum

Scarlet dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Ohřebení

chevalOd: několik hodin
maleOtec: Marwari-Čer.hně.ove.

Informace

reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo