Anea

Odsloužené dny : 3962 dnů
Pořadí : 112.
Rezerva : 3 657 566 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Mangalarga Marchador Hnědák Tobiano
11:00
Energie
90%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 29133.79

Výdrž
3497.622
6995.24
Rychlost
2476.7865
4953.57
Drezura
2910.781
5821.56
Cval
1749.67
3499.34
Klus
2332.9655
4665.93
Skok
1599.072
3198.14
Plemeno: Mangalarga MarchadorVěk: 10 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 155 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 497 kg
Zbarvení: Hnědák Tobiano Narozen dne: 28.04.2026
Odchoval: Anea Výdělky: 2 064 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0100
Cutting 0000
Trail 01410
Reining 01700
Western pleasure 0200
droite
Genetický potenciál Celkem: 24179.40
Výdrž5799.17  Cval2901.98
Rychlost4111.42  Klus3872.20
Drezura4833.10  Skok2661.53
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5799.17
5799.17
5799.17
5799.17
5799.17
Rychlost
4111.42
4111.42
4111.42
4111.42
Drezura
4833.1
4833.1
4833.1
4833.1
4833.1
Cval
2901.98
2901.98
2901.98
Klus
3872.2
3872.2
3872.2
3872.2
Skok
2661.53
2661.53
2661.53
Tento kůň má 2362 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +27, rychlost: +27, drezura: +27, cval: +27, klus: +27, skok: +27

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
27. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

▇ AC/DC je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo