koutna120

Odsloužené dny : 3312 dnů
Pořadí : 38.
Rezerva : 75 188 026 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Bay Blanket
09:00
Energie
100%
Zdraví
43%
Morálka
84%

Dovednosti

Celkem: 23595.31

Výdrž
659.032
1318.06
Rychlost
831.18
1662.36
Drezura
3738.0285
7476.06
Cval
720.1235
1440.25
Klus
2967.3885
5934.78
Skok
2881.901
5763.80
Plemeno: KnabstrupVěk: 31 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 164 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 472 kg
Zbarvení: Bay Blanket Narozena dne: 07.05.2026
Odchoval: lajla153426 Výdělky: 12 712 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 02000
Trail 02912150
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 24847.65
Výdrž2271.56  Cval3691.50
Rychlost2839.70  Klus4969.55
Drezura6247.56  Skok4827.78
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: 2 Bylo nás pět
Matka: 1 Bylo nás pět
Knabstrup
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2271.56
2271.56
2271.56
Rychlost
2839.7
2839.7
2839.7
Drezura
6247.56
6247.56
6247.56
6247.56
6247.56
6247.56
Cval
3691.5
3691.5
3691.5
3691.5
Klus
4969.55
4969.55
4969.55
4969.55
4969.55
Skok
4827.78
4827.78
4827.78
4827.78
4827.78
Tento kůň má 2427 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +18, rychlost: +18, drezura: +18, cval: +18, klus: +18, skok: +18

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
31. říjen 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

3 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo