peacelovka

Odsloužené dny : 202 dnů
Pořadí : 1921.
Rezerva : 835 388 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Marwari Plavák Tobiano
18:00
Energie
23%
Zdraví
100%
Morálka
99%

Dovednosti

Celkem: 13898.15

Výdrž
1377.5
2755.00
Rychlost
1206.0975
2412.20
Drezura
1107.678
2215.36
Cval
1721.086
3442.17
Klus
639.1955
1278.39
Skok
897.5175
1795.04
Plemeno: MarwariVěk: 11 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 159 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 440 kg
Zbarvení: Plavák Tobiano Narozena dne: 18.05.2026
Odchoval: peacelovka Výdělky: 1 954 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0025
Závod v klusu 0003
Překážkový dostih 0054
Parkurové skákání 0032
Drezura 0434
Genetický potenciál Celkem: 11495.05
Výdrž2302.26  Cval2868.51
Rychlost1956.00  Klus1032.95
Drezura1843.29  Skok1492.04
BLUP:
59.76
-100 0+100

Původ

Otec: x30
Matka: Marca Brown by the Heavens´ Grace
Marwari
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2302.26
2302.26
2302.26
Rychlost
1956
1956
1956
Drezura
1843.29
1843.29
1843.29
Cval
2868.51
2868.51
2868.51
Klus
1032.95
1032.95
Skok
1492.04
1492.04
Tento kůň má 1093 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +29, rychlost: +29, drezura: +29, cval: +29, klus: +29, skok: +29

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
20. leden 2027
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo