Rafík

Odsloužené dny : 922 dnů
Pořadí : 5595.
Rezerva : 886 896 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Misaki Hnědák
22:00
Energie
56%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 22088.15

Výdrž
2199.964
4399.93
Rychlost
1986.148
3972.30
Drezura
949.272
1898.54
Cval
2699.8505
5399.70
Klus
1663.2435
3326.49
Skok
1545.5985
3091.20
Plemeno: MisakiVěk: 17 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 137 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 378 kg
Zbarvení: Hnědák Narozen dne: 14.05.2026
Odchoval: Rafík Výdělky: 10 788 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 09139
Cutting 0010
Trail 0294717
Reining 0001
Western pleasure 0001
Genetický potenciál Celkem: 18281.87
Výdrž3639.15  Cval4207.56
Rychlost3290.94  Klus2754.56
Drezura1830.53  Skok2559.13
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3639.15
3639.15
3639.15
3639.15
Rychlost
3290.94
3290.94
3290.94
3290.94
Drezura
1830.53
1830.53
1830.53
Cval
4207.56
4207.56
4207.56
4207.56
Klus
2754.56
2754.56
2754.56
Skok
2559.13
2559.13
2559.13
Tento kůň má 1771 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern2xrouge2** Deka pod westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xnoirblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xnoir2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Yamato dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 10
arbreRodokmen
chevalPotomstvo