Anasel

Odsloužené dny : 125 dnů
Pořadí : 7235.
Rezerva : 1 037 198 equus
Historie majitelů

Kočka

compagnonchat
Jezdecký pegas Červená
18:30
Energie
26%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 11378.72

Výdrž
1189.7835
2379.57
Rychlost
1006.466
2012.93
Drezura
918.182
1836.36
Cval
1366.3115
2732.62
Klus
510.8545
1021.71
Skok
697.7625
1395.53
Plemeno: MarwariVěk: 10 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 157 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 485 kg
Zbarvení: Myšák Tobiano Narozena dne: 20.05.2026
Odchoval: Anasel Výdělky: 1 613 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0301
Cutting 0012
Trail 0212
Reining 0000
Western pleasure 0010
Genetický potenciál Celkem: 12186.46
Výdrž2434.90  Cval3048.31
Rychlost2069.83  Klus1098.08
Drezura1947.82  Skok1587.52
BLUP:
44.81
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2434.9
2434.9
2434.9
Rychlost
2069.83
2069.83
2069.83
Drezura
1947.82
1947.82
1947.82
Cval
3048.31
3048.31
3048.31
Klus
1098.08
1098.08
Skok
1587.52
1587.52
Tento kůň má 1160 hvězd znamenitosti.

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

compagnonchatKočka

drezura: +9

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

iriscoatredIrisino zbarvení

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5

clippingVlastní střih

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Glycine dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo