Koda~

Odsloužené dny : 3173 dnů
Pořadí : 9880.
Rezerva : 45 970 equus
Historie majitelů

Tučňák

compagnonpingouin
08:00
Energie
24%
Zdraví
16%
Morálka
98%

Dovednosti

Celkem: 29803.17

Výdrž
2514.9495
5029.90
Rychlost
3115.6665
6231.33
Drezura
2810.173
5620.35
Cval
3974.858
7949.72
Klus
781.8115
1563.62
Skok
1704.128
3408.26
Plemeno: Velšský kůňVěk: 14 let
Druh: PoníkVýška: 128 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 226 kg
Zbarvení: Smíšený bělouš Narozena dne: 25.05.2026
Odchoval: Einsteinium Výdělky: 1 982 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0114
Závod v klusu 0662
Překážkový dostih 0422
Parkurové skákání 0620
Drezura 0313
Genetický potenciál Celkem: 24597.07
Výdrž4155.96  Cval6503.41
Rychlost5136.89  Klus1342.52
Drezura4644.74  Skok2813.54
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4155.96
4155.96
4155.96
4155.96
Rychlost
5136.9
5136.9
5136.9
5136.9
5136.9
Drezura
4644.74
4644.74
4644.74
4644.74
4644.74
Cval
6503.41
6503.41
6503.41
6503.41
6503.41
6503.41
Klus
1342.52
1342.52
Skok
2813.54
2813.54
2813.54
Tento kůň má 2403 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +18, rychlost: +18, drezura: +18, cval: +18, klus: +18, skok: +18

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

compagnonpingouinTučňák

drezura: +10

tapisclassique2xblanc2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xrougeblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xblanc2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Až do:
25. listopad 2026
Box:
box 1*
Výhody:
1* deka pod klasické sedlo 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo