sladucka

Odsloužené dny : 782 dnů
Pořadí : 3225.
Rezerva : 7 971 190 equus
Historie majitelů
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
93%

Dovednosti

Celkem: 7354.00

Výdrž
185.3845
370.77
Rychlost
868.6895
1737.38
Drezura
817.1745
1634.35
Cval
465.1395
930.28
Klus
157.188
314.38
Skok
1183.425
2366.85
Plemeno: Novofoundlandský ponyVěk: 6 let 6 měsíců
Druh: PoníkVýška: 141 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 458 kg
Zbarvení: Myšák Narozena dne: 05.06.2026
Odchoval: QueenOfHearts Výdělky: 103 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0001
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 11752.12
Výdrž1413.71  Cval1998.51
Rychlost2466.52  Klus1288.02
Drezura1768.59  Skok2816.77
BLUP:
-21.92
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1413.71
1413.71
Rychlost
2466.52
2466.52
2466.52
Drezura
1768.59
1768.59
1768.59
Cval
1998.51
1998.51
1998.51
Klus
1288.02
1288.02
Skok
2816.77
2816.77
2816.77
Tento kůň má 1117 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +12, rychlost: +12, drezura: +12, cval: +12, klus: +12, skok: +12

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
3. prosinec 2026
Box:
box 1* len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Ohřebení

chevalOd: 8 měsíců
maleOtec: Novofoundland plav

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo