00kiara17

Odsloužené dny : 275 dnů
Pořadí : 3232.
Rezerva : 7 739 equus
Historie majitelů

Saturn Piñaty

compagnonpinatasaturne
Jezdecký kůň Mangalarga Marchador Pstružák
18:00
Energie
46%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 3836.59

Výdrž
642.4995
1285.00
Rychlost
365.1815
730.36
Drezura
426.3915
852.78
Cval
256.663
513.33
Klus
123.388
246.78
Skok
104.172
208.34
Plemeno: Mangalarga MarchadorVěk: 4 roky
Druh: Jezdecký kůňVýška: 153 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 498 kg
Zbarvení: Pstružák Narozen dne: 06.06.2026
Odchoval: 00kiara17

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 15677.26
Výdrž3768.20  Cval1879.68
Rychlost2667.48  Klus2512.67
Drezura3130.21  Skok1719.02
BLUP:
-68.32
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3768.2
3768.2
3768.2
3768.2
Rychlost
2667.48
2667.48
2667.48
Drezura
3130.21
3130.21
3130.21
3130.21
Cval
1879.68
1879.68
1879.68
Klus
2512.67
2512.67
2512.67
Skok
1719.02
1719.02
1719.02
Tento kůň má 1510 hvězd znamenitosti.

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

compagnonpinatasaturneSaturn Piñaty

klus: +5


Jezdecké centrum

Mungus jou dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo