luckapalickova

Odsloužené dny : 1024 dnů
Pořadí : 519.
Rezerva : 1 214 297 equus
Historie majitelů
13:00
Energie
4%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 8873.99

Výdrž
729.6665
1459.33
Rychlost
900.835
1801.67
Drezura
854.385
1708.77
Cval
1193.811
2387.62
Klus
238.9085
477.82
Skok
519.3905
1038.78
Plemeno: Velšský kůňVěk: 1 rok 8 měsíců
Druh: PonypegasVýška: 129 cm
Pohlaví: valachVáha: 268 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 11.06.2026
Odchoval: januar

Výstroj

momentálně nic!

Předměty

krev medusykámen mudrcůmorpheovy pažechronův časovačphilotino pohlazenínyktina hvězda achillova patatoulavá dušekairův ciferníkheraklova podkova závod ve cvalu
Genetický potenciál Celkem: 25202.10
Výdrž4257.74  Cval6662.99
Rychlost5263.43  Klus1374.31
Drezura4760.60  Skok2883.03
BLUP:
-92.85
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4257.74
4257.74
4257.74
4257.74
Rychlost
5263.43
5263.43
5263.43
5263.43
5263.43
Drezura
4760.6
4760.6
4760.6
4760.6
4760.6
Cval
6662.99
6662.99
6662.99
6662.99
6662.99
6662.99
Klus
1374.31
1374.31
Skok
2883.03
2883.03
2883.03
Tento kůň má 2464 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

heracleshorseshoesgalopHeraklova podkova Závod ve cvalu

rychlost: +10, drezura: +6, cval: +14


Jezdecké centrum

STUHY dov. 33288.53 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

pictoalertSTUHY dov. 33288.53 bude moci trénovat ve věku 2 roky.
Je mu teprve 1 rok 8 měsíců!

Reprodukce

Informace

STUHY dov. 33288.53 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
STUHY dov. 33288.53 je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen