koutna120

Odsloužené dny : 3312 dnů
Pořadí : 38.
Rezerva : 75 186 303 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Black Leopard
09:30
Energie
25%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 24345.62

Výdrž
699.5505
1399.10
Rychlost
874.438
1748.88
Drezura
3830.677
7661.35
Cval
761.3235
1522.65
Klus
3047.1755
6094.35
Skok
2959.645
5919.29
Plemeno: KnabstrupVěk: 12 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 495 kg
Zbarvení: Black Leopard Narozen dne: 17.06.2026
Odchoval: Luckater Výdělky: 150 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 01803
Trail 0400
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 25269.05
Výdrž2310.27  Cval3754.06
Rychlost2887.84  Klus5053.64
Drezura6353.41  Skok4909.83
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: L272 Bylo nás pět
Matka: L273 Bylo nás pět
Knabstrup
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2310.27
2310.27
2310.27
Rychlost
2887.84
2887.84
2887.84
Drezura
6353.41
6353.41
6353.41
6353.41
6353.41
6353.41
Cval
3754.06
3754.06
3754.06
3754.06
Klus
5053.64
5053.64
5053.64
5053.64
5053.64
Skok
4909.83
4909.83
4909.83
4909.83
4909.83
Tento kůň má 2470 hvězd znamenitosti.

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

L274 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

L274 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 5
arbreRodokmen
chevalPotomstvo