emmik

Odsloužené dny : 109 dnů
Pořadí : 2785.
Rezerva : 4 021 790 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Black Leopard
09:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 2103.52

Výdrž
146.2205
292.44
Rychlost
181.398
362.80
Drezura
172.3355
344.67
Cval
103.829
207.66
Klus
313.729
627.46
Skok
134.247
268.49
Plemeno: KnabstrupVěk: 4 roky 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 162 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 466 kg
Zbarvení: Black Leopard Narozena dne: 24.06.2026
Odchoval: emmik

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 12899.57
Výdrž1179.64  Cval1916.43
Rychlost1473.49  Klus2578.89
Drezura3244.85  Skok2506.27
BLUP:
-66.71
-100 0+100

Původ

Otec: Zurumi RAJA’s heaven
Matka: Jossey
Knabstrup
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1179.64
1179.64
Rychlost
1473.49
1473.49
Drezura
3244.85
3244.85
3244.85
3244.85
Cval
1916.43
1916.43
1916.43
Klus
2578.89
2578.89
2578.89
Skok
2506.27
2506.27
2506.27
Tento kůň má 1232 hvězd znamenitosti.

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

100 a jedna dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo