profibang

Odsloužené dny : 72 dnů
Pořadí : 5931.
Rezerva : 655 530 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Lipicán Vraník
11:30
Energie
97%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 7129.12

Výdrž
1044.3475
2088.70
Rychlost
1473.055
2946.11
Drezura
692.344
1384.69
Cval
193.7935
387.59
Klus
98.2995
196.60
Skok
62.723
125.45
Plemeno: LipicánVěk: 5 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 480 kg
Zbarvení: Vraník Narozena dne: 08.07.2026
Odchoval: profibang

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 19165.28
Výdrž3033.68  Cval3413.82
Rychlost4423.59  Klus2189.98
Drezura5060.45  Skok1043.75
BLUP:
-48.42
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3033.68
3033.68
3033.68
Rychlost
4423.59
4423.59
4423.59
4423.59
Drezura
5060.45
5060.45
5060.45
5060.45
5060.45
Cval
3413.82
3413.82
3413.82
3413.82
Klus
2189.99
2189.99
2189.99
Skok
1043.75
1043.75
Tento kůň má 1860 hvězd znamenitosti.

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern2xnoirrose2** Deka pod westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Katniss dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Ohřebení

chevalOd: 10 měsíců
maleOtec: hrebecek

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo