MoonRider

Odsloužené dny : 91 dnů
Pořadí : 5583.
Rezerva : 35 476 equus
Historie majitelů

Amber Piñaty

compagnonpinataamber
22:00
Energie
33%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 8536.78

Výdrž
485.814
971.63
Rychlost
803.218
1606.44
Drezura
900.466
1800.93
Cval
718.9005
1437.80
Klus
228.0125
456.02
Skok
1131.9785
2263.96
Plemeno: Shetlandský ponyVěk: 18 let
Druh: PoníkVýška: 104 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 312 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 19.07.2026
Odchoval: MoonRider Výdělky: 2 296 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0132
Závod v klusu 0232
Překážkový dostih 02873
Parkurové skákání 0155
Drezura 05107
Genetický potenciál Celkem: 8505.00
Výdrž972.12  Cval1439.05
Rychlost1607.45  Klus466.92
Drezura1775.84  Skok2243.62
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Shetlandský pony
100.0%

Znamenitost

Výdrž
972.12
972.12
Rychlost
1607.45
1607.45
1607.45
Drezura
1775.84
1775.84
1775.84
Cval
1439.05
1439.05
Klus
466.92
466.92
Skok
2243.62
2243.62
2243.62
Tento kůň má 793 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

skok: +12

tapisclassique2xrose2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xnoirrose2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xrose2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

pommeorZlaté jablko

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5

compagnonpinataamberAmber Piñaty

drezura: +5


Jezdecké centrum

Rainy dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 18 let 7 měsíců
reproductionPřipuštění: 6
arbreRodokmen
chevalPotomstvo