Silvaner

Odsloužené dny : 5351 dnů
Pořadí : 830.
Rezerva : 97 687 289 equus
Historie majitelů

Zelený drak

compagnondragon4
ariadne
24:00
Energie
32%
Zdraví
100%
Morálka
95%

Dovednosti

Celkem: 36040.00

Výdrž
3015
6030.00
Rychlost
2995
5990.00
Drezura
2995
5990.00
Cval
3005
6010.00
Klus
3010
6020.00
Skok
3000
6000.00
Plemeno: Božský kůňVěk: 2877 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 146 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 423 kg
Zbarvení: Božský kůň Narozena dne: 21.07.2026
Odchoval: Silvaner Výdělky: 36 928 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 01396
Cutting 0155
Trail 0965
Reining 014119
Western pleasure 011137
Genetický potenciál Celkem: 36040.00
Výdrž6030.00  Cval6010.00
Rychlost5990.00  Klus6020.00
Drezura5990.00  Skok6000.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia

Znamenitost

Výdrž
6030
6030
6030
6030
6030
Rychlost
5990
5990
5990
5990
5990
Drezura
5990
5990
5990
5990
5990
Cval
6010
6010
6010
6010
6010
Klus
6020
6020
6020
6020
6020
Skok
6000
6000
6000
6000
6000
Tento kůň má 3550 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +38, rychlost: +38, drezura: +38, cval: +38, klus: +38, skok: +38

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

výdrž: +8, rychlost: +9, cval: +7

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

výdrž: +12

tapis3xtriomphalDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xtriomphal3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xtriomphal3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

compagnondragon4Zelený drak

drezura: +16

packtriomphalVítězný balíček

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +8, cval: +8, klus: +8, skok: +8

sellesamuraidragonSedlo dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bridesamuraidragonUzdečka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

heracleshorseshoesdressageHeraklova podkova Drezura

drezura: +17, cval: +5, klus: +8


Ariadne je jedním z koní řeckých hrdinů.

Každý den vám při prvním vítězství v soutěži nabídne malou porci Ambrosie.

Nasbírejte dostatek Ambrosie a vyhrajte:

corneabondance1 x Roh hojnosti

Koně Ariadne není možné prodat.

Její dovednosti můžete zlepšovat použitím pasů.

Podívejte se na seznam všech, kteří vlastní Ariadne

Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
7. duben 2027
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Ariadne nelze připustit.
arbreRodokmen