Tarro

Odsloužené dny : 1753 dnů
Pořadí : 1568.
Rezerva : 24 054 666 equus
Historie majitelů

Modrý drak

compagnondragon2
Jezdecký kůň Lusitano Plavák
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 28673.26

Výdrž
1543.0085
3086.02
Rychlost
1364.3155
2728.63
Drezura
3960.5215
7921.04
Cval
2718.1785
5436.36
Klus
2846.626
5693.25
Skok
1903.978
3807.96
Plemeno: LusitanoVěk: 5 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 162 cm
Pohlaví: valachVáha: 449 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 05.08.2026
Odchoval: La'qryma Výdělky: 1 256 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0100
Parkurové skákání 0000
Drezura 0101
Genetický potenciál Celkem: 24992.89
Výdrž3002.23  Cval4498.87
Rychlost2746.93  Klus5247.03
Drezura6247.27  Skok3250.56
BLUP:
0.45
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3002.23
3002.23
3002.23
Rychlost
2746.93
2746.93
2746.93
Drezura
6247.27
6247.27
6247.27
6247.27
6247.27
6247.27
Cval
4498.87
4498.87
4498.87
4498.87
Klus
5247.03
5247.03
5247.03
5247.03
5247.03
Skok
3250.56
3250.56
3250.56
3250.56
Tento kůň má 2442 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

drezura: +12

tapisclassique2xvioletblanc2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xnoir2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

heracleshorseshoesdressageHeraklova podkova Drezura

drezura: +17, cval: +5, klus: +8


Jezdecké centrum

Grandioso GP 32.8k dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Grandioso GP 32.8k je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Grandioso GP 32.8k je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo