nikola471

Odsloužené dny : 67 dnů
Pořadí : 6150.
Rezerva : 349 216 equus
Historie majitelů
Jezdecký pegas Irský tinker Vraník
20:30
Energie
30%
Zdraví
92%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 29015.95

Výdrž
3733.1
7466.20
Rychlost
1243.3895
2486.78
Drezura
3028.7985
6057.60
Cval
2486.7495
4973.50
Klus
1243.704
2487.41
Skok
2772.236
5544.47
Plemeno: Irský tinkerVěk: 16 let 5 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 159 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 432 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 07.08.2026
Odchoval: nikola471 Výdělky: 6 042 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 03021
Cutting 01244
Trail 08810
Reining 0300
Western pleasure 01601
Genetický potenciál Celkem: 22189.45
Výdrž5708.80  Cval3807.53
Rychlost1901.00  Klus1901.48
Drezura4625.10  Skok4245.53
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: Sunny
Matka: 20 George ze sněžných hor
Irský tinker
100.0%

Znamenitost

Výdrž
5708.8
5708.8
5708.8
5708.8
5708.8
Rychlost
1901
1901
1901
Drezura
4625.11
4625.11
4625.11
4625.11
4625.11
Cval
3807.53
3807.53
3807.53
3807.53
Klus
1901.48
1901.48
1901.48
Skok
4245.53
4245.53
4245.53
4245.53
Tento kůň má 2162 hvězd znamenitosti.

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

George dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo