Wicked Wench

Odsloužené dny : 2294 dnů
Pořadí : 552.
Rezerva : 23 780 171 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Bay Leopard
19:00
Energie
15%
Zdraví
100%
Morálka
92%

Dovednosti

Celkem: 22976.27

Výdrž
642.4005
1284.80
Rychlost
802.8735
1605.75
Drezura
3507.0075
7014.02
Cval
1041.581
2083.16
Klus
2790.1495
5580.30
Skok
2704.123
5408.25
Plemeno: KnabstrupVěk: 10 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 164 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 471 kg
Zbarvení: Bay Leopard Narozen dne: 14.08.2026
Odchoval: Wicked Wench Výdělky: 4 900 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 02000
Trail 01483
Reining 0363
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 23081.56
Výdrž2108.50  Cval3428.98
Rychlost2639.34  Klus4616.59
Drezura5806.79  Skok4481.35
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2108.5
2108.5
2108.5
Rychlost
2639.34
2639.34
2639.34
Drezura
5806.79
5806.79
5806.79
5806.79
5806.79
Cval
3428.98
3428.98
3428.98
3428.98
Klus
4616.59
4616.59
4616.59
4616.59
4616.59
Skok
4481.36
4481.36
4481.36
4481.36
Tento kůň má 2250 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

H 23081,56 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

H 23081,56 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo