Maja2

Odsloužené dny : 4419 dnů
Pořadí : 249.
Rezerva : 14 116 617 equus
Historie majitelů
normal
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 8631.70

Výdrž
518.658
1037.32
Rychlost
482.3145
964.63
Drezura
1078.8325
2157.66
Cval
775.489
1550.98
Klus
899.0905
1798.18
Skok
561.4655
1122.93
Plemeno: LusitanoVěk: 10 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 161 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 488 kg
Zbarvení: Plavák Narozena dne: 12.08.2026
Odchoval: Regm Výdělky: 3 482 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0017
Závod v klusu 0011
Překážkový dostih 0354
Parkurové skákání 0035
Drezura 017117
Genetický potenciál Celkem: 8561.00
Výdrž1027.32  Cval1540.98
Rychlost941.71  Klus1797.81
Drezura2140.25  Skok1112.93
BLUP:
97.04
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Lusitano
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1027.32
1027.32
Rychlost
941.71
941.71
Drezura
2140.25
2140.25
2140.25
Cval
1540.98
1540.98
Klus
1797.81
1797.81
1797.81
Skok
1112.93
1112.93
Tento kůň má 800 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

5thelementearthPrvek Země

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +14, cval: +11, klus: +11, skok: +11

tapissamuraidragonDeka pod sedlo dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bonnetsamuraidragonČabraka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bandesamuraidragonBandáže dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

sellesamuraidragonSedlo dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bridesamuraidragonUzdečka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

heracleshorseshoestrotHeraklova podkova Závod v klusu

rychlost: +10, drezura: +6, klus: +14


Jezdecké centrum

Lusitano dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Ohřebení

chevalOd: 4 měsíce
maleOtec: Lusitano GP 11079 Orca's Lusitano

Informace

reproductionPřipuštění: 5
arbreRodokmen
chevalPotomstvo