Janka 401

Odsloužené dny : 1894 dnů
Pořadí : 732.
Rezerva : 2 633 860 equus
Historie majitelů
Poník Shetlandský pony Černý hnědák Tobiano
16:45
Energie
25%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 25668.17

Výdrž
1706.5955
3413.19
Rychlost
2813.197
5626.39
Drezura
3115.576
6231.15
Cval
847.441
1694.88
Klus
411.657
823.31
Skok
3939.618
7879.24
Plemeno: Shetlandský ponyVěk: 15 let 10 měsíců
Druh: PoníkVýška: 107 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 321 kg
Zbarvení: Černý hnědák Tobiano Narozena dne: 18.08.2026
Odchoval: evkabarankova Výdělky: 3 368 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 02220
Trail 01455
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 24718.66
Výdrž2828.45  Cval4178.77
Rychlost4667.88  Klus1348.33
Drezura5162.74  Skok6532.49
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2828.45
2828.45
2828.45
Rychlost
4667.88
4667.88
4667.88
4667.88
4667.88
Drezura
5162.74
5162.74
5162.74
5162.74
5162.74
Cval
4178.77
4178.77
4178.77
4178.77
Klus
1348.33
1348.33
Skok
6532.49
6532.49
6532.49
6532.49
6532.49
6532.49
Tento kůň má 2414 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +18, rychlost: +18, drezura: +18, cval: +18, klus: +18, skok: +18

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
18. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

K 24718.66 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo