11:00
Energie
38%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 33821.54

Výdrž
2022.2885
4044.58
Rychlost
1533.3405
3066.68
Drezura
4563.4175
9126.83
Cval
3030.854
6061.71
Klus
3570.369
7140.74
Skok
2190.498
4381.00
Plemeno: LusitanoVěk: 29 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 162 cm
Pohlaví: valachVáha: 478 kg
Zbarvení: Černý ryzák Narozen dne: 19.08.2026
Odchoval: La'qryma Výdělky: 57 127 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25635.62
Výdrž3076.58  Cval4614.03
Rychlost2819.72  Klus5383.49
Drezura6408.80  Skok3333.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3076.58
3076.58
3076.58
Rychlost
2819.72
2819.72
2819.72
Drezura
6408.8
6408.8
6408.8
6408.8
6408.8
6408.8
Cval
4614.03
4614.03
4614.03
4614.03
4614.03
Klus
5383.49
5383.49
5383.49
5383.49
5383.49
Skok
3333
3333
3333
3333
Tento kůň má 2506 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +40, rychlost: +40, drezura: +40, cval: +40, klus: +40, skok: +40

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

drezura: +9, cval: +7, klus: +8

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnonabeilleVčela

drezura: +15

cramponsOzuby

drezura: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

heracleshorseshoesdressageHeraklova podkova Drezura

drezura: +17, cval: +5, klus: +8


Grand Prix

srpen 2026
coupeclassique4 coupeclassique7

Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
19. říjen 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Save me Time je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Save me Time je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo