borderka

Odsloužené dny : 34 dnů
Pořadí : 3579.
Rezerva : 26 025 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Irský tinker Ryzák Tobiano
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 24851.92

Výdrž
3847.285
7694.57
Rychlost
816.0985
1632.20
Drezura
3090.8145
6181.63
Cval
1200.1085
2400.22
Klus
640.062
1280.12
Skok
2831.589
5663.18
Plemeno: Irský tinkerVěk: 11 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 157 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 485 kg
Zbarvení: Ryzák Tobiano Narozen dne: 24.08.2026
Odchoval: Princka34 Výdělky: 3 530 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0800
Cutting 0120
Trail 01634
Reining 0220
Western pleasure 0810
Genetický potenciál Celkem: 24530.74
Výdrž6308.60  Cval4206.06
Rychlost2102.26  Klus2102.23
Drezura5115.47  Skok4696.10
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
6308.6
6308.6
6308.6
6308.6
6308.6
6308.6
Rychlost
2102.26
2102.26
2102.26
Drezura
5115.48
5115.48
5115.48
5115.48
5115.48
Cval
4206.06
4206.06
4206.06
4206.06
Klus
2102.23
2102.23
2102.23
Skok
4696.11
4696.11
4696.11
4696.11
4696.11
Tento kůň má 2396 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern2xblanc2** Deka pod westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xrouge2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Atol IrTi H dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 31
arbreRodokmen
chevalPotomstvo