Drasillia

Odsloužené dny : 2429 dnů
Pořadí : 922.
Rezerva : 26 303 100 equus
Historie majitelů
normal
19:15
Energie
46%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 18200.24

Výdrž
2985.5105
5971.02
Rychlost
129.415
258.83
Drezura
2302.8805
4605.76
Cval
923.4735
1846.95
Klus
2008.4465
4016.89
Skok
750.396
1500.79
Plemeno: Islandský kůňVěk: 10 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 138 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 432 kg
Zbarvení: Cremello Narozen dne: 25.08.2026
Odchoval: Drasillia Výdělky: 2 444 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 02360
Cutting 0000
Trail 0226
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 16429.82
Výdrž4232.68  Cval2594.19
Rychlost931.46  Klus3063.14
Drezura3502.99  Skok2105.34
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4232.69
4232.69
4232.69
4232.69
Rychlost
931.465
931.465
Drezura
3502.99
3502.99
3502.99
3502.99
Cval
2594.19
2594.19
2594.19
Klus
3063.14
3063.14
3063.14
Skok
2105.34
2105.34
2105.34
Tento kůň má 1587 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern2xbleublanc2** Deka pod westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xbleublanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xbleu2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

pommevintageStaré jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

S.T.A.Y. GP16.4k dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo