Kalina

Odsloužené dny : 5011 dnů
Pořadí : 105.
Rezerva : 65 450 144 equus
Historie majitelů
Poník Haflinger Světlý ryzák
09:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 22688.25

Výdrž
3272.228
6544.46
Rychlost
496.1225
992.25
Drezura
3050.0605
6100.12
Cval
2833.914
5667.83
Klus
780.798
1561.60
Skok
910.9995
1822.00
Plemeno: HaflingerVěk: 20 let 6 měsíců
Druh: PoníkVýška: 145 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 451 kg
Zbarvení: Světlý ryzák Narozen dne: 28.08.2026
Odchoval: Kalina Výdělky: 1 487 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0200
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0920
Western pleasure 0910
Genetický potenciál Celkem: 23522.60
Výdrž5408.67  Cval4699.97
Rychlost2006.38  Klus2676.09
Drezura5039.56  Skok3691.93
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5408.67
5408.67
5408.67
5408.67
5408.67
Rychlost
2006.38
2006.38
2006.38
Drezura
5039.56
5039.56
5039.56
5039.56
5039.56
Cval
4699.97
4699.97
4699.97
4699.97
4699.97
Klus
2676.09
2676.09
2676.09
Skok
3691.93
3691.93
3691.93
3691.93
Tento kůň má 2294 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

▟ H - 23522,60 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 11
arbreRodokmen
chevalPotomstvo